НАБУ виявило мільйонні зловживання в декларації Ляшка

Головний підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення Олега Ляшка! Співробітники бюро вивчили декларації радикала за 2015 і 2016 роки...

Головний підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення Олега Ляшка!

Співробітники бюро вивчили декларації радикала за 2015 і 2016 роки і знайшли там безліч порушень, починаючи від строків подачі до невідповідностей і недостовірних фактів.

В 15-му Ляшко задекларував, що припинив право власності на три об’єкти нерухомості, при цьому жодних правочинів не здійснив. Далі вказав 87000 на утримання нежитлових приміщень, яких у попередній декларації не було.

Також без жодного документального підтвердження та відображення в розділі про правочини у Ляшка з’явились в оренді дім та земля в Козині.

Взагалі цікаві речі відбулися із земельними ділянками в Княжичах : із 210 кв. м в 2015-му вони в 2016 розрослись до 2100 метрів квадратних. Загадково зник із декларації гараж в Прилуках і Мерседес. Даних ні про продаж, ні про інші операції з ними немає.

Плюс, в жодній декларації нема орендованого Ляшком Кадиллака, який при цьому є в звіті партії.

Приховав від держави Ляшко дві ділянки в Вишгородському районі, які за ним числяться. А також цікаві задекларовані ним від продажу майна 2 245 500 гривень Вероніці В’юн. Сама В’юн заперечує факт будь-яких угод з Ляшком.

Під прицілом НАБУ 1 290 000 витрачених радикалом на оренду в 2016. А ще детективи засумнівались яка ж насправді площа орендованого Козинського будинку Ляшка.

Під пильною увагою НАБУ також позика в 60000 $, яку нібито взяв Ляшко.

А ще Бюро засумнівалось у відповідності ринковим цін, за які Ляшко здав та продав свої ділянки та нерухомість в 2016. А головне- придбаний радикалом в 2017 році маєток ніяк не співмірний за ціною з активами, якими володів Ляшко на кінець 16-го, що навело детективів на підозру в незаконному збагаченні лідера РПЛ. Тобто чесних грошей на палац у Ляшка
б не вистачило.

Чекаємо результатів розслідування. З такими масштабами махінацій Ляшко має понести реальне покарання!!!

АНТИКОР

Материалы по теме: