НАБУ спростувало шість тверджень Луценка – міфи від генпрокурора

Прес-служба бюро написала пост щодо спростування на Facebook і назвала заяви глави ГПУ «міфами» НАБУ відповіло на всі звинувачення генпрокурора щодо бездіяльності в питаннях по боротьбі з корупцією, розслідуванні...

Прес-служба бюро написала пост щодо спростування на Facebook і назвала заяви глави ГПУ «міфами»

НАБУ відповіло на всі звинувачення генпрокурора щодо бездіяльності в питаннях по боротьбі з корупцією, розслідуванні справи Борислава Розенблата, закриття справи екс-міністра екології та природних ресурсів Злочевського і тд.

«Голова ДФС, Рахункової палати Держаудитслужби, чинні міністр, міський голова, народний депутат, понад 30 суддів — ті, кого вже притягнуло до кримінальної відповідальності НАБУ, створене «з нуля» 4 роки тому. До появи НАБУ такі люди вважалися «недоторканними», — повідомляють у прес-службі.

Бюро обвинуватило СБУ та Генпрокуратуру у зриві спецоперації НАБУ з викриття корупції в міграційній сфері у листопаді 2017 року.

«Її наслідком став зрив ще принаймні 10 подібних операцій», — зазначено у відомстві.

«Закликати орган досудового розслідування «давати» вироки — це щонайменше непрофесійно. Суди — це окрема гілка влади, яка має бути незалежною, зокрема й від Генеральної прокуратури», — стверджують в бюро у відповідь на гадку Луценка, що вже за три роки від НАБУ і САП «до суду передано близько 200 справ, вироків — нуль».

Материалы по теме: