Наближається скандинавський циклон: дощова холодна погода охопить усю Україну

В Україні у п’ятницю, 11 травня, очікується похолодання. Температура повітря становитиме +14…+18°С, лише на заході буде тепліше – +20…+25°С. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденкоу Facebook. “Вже із п’ятниці в...

В Україні у п’ятницю, 11 травня, очікується похолодання. Температура повітря становитиме +14…+18°С, лише на заході буде тепліше – +20…+25°С. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденкоу Facebook.

“Вже із п’ятниці в Україну зайде скандинавський антициклон. Його вплив пошириться практично на всі наші області. А оскільки він формується з арктичним холодним повітрям, то в Україні відчутно похолодає. Протягом дня 11 травня температура повітря становитиме +14… +18°С, на заході буде найтепліше, +20… +25°С, – повідомляє синоптик.

Компенсацією за похолодання стане сонячний день, опади малоймовірні. На сході посилиться північно-східний вітер до 15-20 м/с.

У Києві 11 травня погода очікується сухою, небо буде ясним, сонячним, проте повітря стане свіжішим, у столиці максимально близько +18°С.

12 травня несприятливою очікується погода на Харківщині, Луганщині, Донеччині та в районі Дніпра – дощі, вітер та холодно, +10… +16°С. На решті території – прохолодно та без опадів.

13 травня дощова погода охопить усю Україну, скрізь буде холодно, лише на Заході місцями до +20°С.

У Києві 12 травня – сухо, +16… +18, 13 травня йтимуть холодні дощі, +14… +16.

Така зміна повітряної маси може позначитися на самопочутті, зазначає синоптик.

Цієї ночі в кількох регіонах України були заморозки, які приніс арктичний циклон – від 0… -3°С на поверхні ґрунту.

gazeta.ua

Материалы по теме: