На Харківщині чиновниця з Нацполіції придбала нове авто, яке коштує майже 40 її річних зарплат, – антикорупційний центр

Чиновниця очолює приймальник-розподільник для дітей ГУ НП, а рівень її доходів, вказаних у декларації, аж ніяк не відповідає можливостям придбати таке авто. Начальник приймальника-розподільника для дітей Головного управління національної...

Чиновниця очолює приймальник-розподільник для дітей ГУ НП, а рівень її доходів, вказаних у декларації, аж ніяк не відповідає можливостям придбати таке авто.

Начальник приймальника-розподільника для дітей Головного управління національної поліції в Харківській області Ірина Даніліна придбала автомобіль Toyota Land Cruiser 200 цього року випуску. Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни в декларації поліцейського, що опубліковано в Єдиному державному реєстру декларацій, передають Патріоти України з посиланням на Харківський антикорупційний центр (ХАЦ) у Facebook.

Як наголошується в повідомленні ХАЦ, вартість автомобіля склала 2,44 млн грн – зарплата Даніліної за 39 років. У декларації за 2016 начальник розподільника вказала свій річний дохід в сумі 62 257 грн. Її чоловік вказав річний дохід – 22 097 грн. Інші доходи не вказані.

При цьому у власності сім’ї Даніліної були автомобілі Тoyota Аvensis 2013 і Lexus GX 2007 року. На думку юриста “Харківського антикорупційного центру” подібна декларація має ознаки незаконного збагачення з боку чиновниці.

Також в повідомленні зазначається, що ХАЦ склав рейтинг чиновників, які стали власниками нових цінних автомобілів протягом серпня 2017 року і вказали ці дані на сайті НАЗК.

Материалы по теме: