На сайті МІП відкрили спеціальний розділ новин щодо воєнного стану

На сайті Міністерства інформаційної політики створено спеціальний розділ новинної стрічки щодо воєнного стану. Про це заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін написав у Facebook. “На сайті МІП створено спеціальний розділ новинної стрічки з...

На сайті Міністерства інформаційної політики створено спеціальний розділ новинної стрічки щодо воєнного стану.

Про це заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін написав у Facebook.

“На сайті МІП створено спеціальний розділ новинної стрічки з можливістю додавання до RSS-агрегаторів з оновленнями інформації про впровадження правового режиму воєнного стану в 10 областях”, – зазначив він.

Окрім того, Золотухін перезапустив телеграм-канал “Черговий по країні”.

У четвер він також узяв участь у черговій зустрічі з представниками прес-служб міністерств і відомств у рамках платформи “Єдиний голос”. “Формуємо дуже важливий механізм кризових комунікацій у державному секторі. Важко, але поволі іде”, – підкреслив посадовець.

Воєнний стан у 10 областях України було запроваджено після того, як 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса у порт Маріуполь. Російські військові обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці і 24 моряків.

Материалы по теме: