Мосійчук назвав Дубинського «педофілом» через агітацію з використанням дітей

Народний депутат Ігор Мосійчук відреагував на новину про те, що кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський, який балотується в окрузі №94 Київської області, агітував за себе за допомогою...

Народний депутат Ігор Мосійчук відреагував на новину про те, що кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський, який балотується в окрузі №94 Київської області, агітував за себе за допомогою дітей. Парламентар назвав тих, хто залучає підлітків до передвиборної кампанії, «політичними педофілами».

Про це Ігор Мосійчук вказав на своїй сторінці в Facebook. «Всі політики або їх політтехнологи, хто використовує в політичній рекламі, агітації або контрагітації неповнолітніх, дітей – політичні педофіли!», – заявив народний депутат.

Цікаво, що раніше Ігор Мосійчук також анонсовував, що є співавтором законопроекту про введення публічного реєстру педофілів та їхньої хімічної кастрації. «Як співавтор відповідного законопроекту вважаю, що парламент мусить якнайшвидше їх розглянути і ухвалити задля захисту українських дітей від збоченців!», – сказав він.

Відзначимо, що Ігор Мосійчук не називав прізвище Дубинського в своєму пості в соціальній мережі. Однак, очевидно, що йдеться зокрема і про методи агітації відеоблогера і кандидата від «Слуги народу». Адже в червні Олександр Дубинський привозив на округ так званого «віп-агітатора», відомого футболіста Олега Гусєва, який провів майстер-клас серед підлітків на спортивному майданчику.

Крім того, Дубинський опублікував у соціальних мережах відеозапис та фотографії, на якій він, Олег Гусєв і підлітки грають у футбол. На дітях можна побачити футболки з агітацією за Олександра Дубинського.

Сам кандидат від «Слуги народу» не приховує факт агітації. У себе на сторінці в Facebook він пропонує користувачам переглянути політичний відеоролик з дітьми. «А ось що говорять учасники майстер-класу про суботній ранок у компанії зірки «Динамо» Олега Гусєва та Олександра Дубинського», – написав він у соціальній мережі Facebook. На фотографіях у мережі також видно, що діти на стадіоні в футболках з написом «Я від Дубинського» і автографом Гусєва. Сам кандидат також опублікував кілька фотографій, на яких він показує ці футболки.

При цьому, відомо, що неповнолітні особи не можуть займатися передвиборною агітацією. Це зазначено в статті 70 Констітуаціі України.

До слова, народний депутат Ігор Мосійчук також є конкурентом Дубинського на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня 2019 року. Він йде по тому ж округу №94 у Київській області, що і кандидат від «Слуги народу». Як повідомляє NewsOne, спочатку передвиборної гонки Мосійчук не критикував опонента і стверджував, що в політиці не ображається на образи. Колишній радикал навіть висловлював сподівання на політичний союз з Олександром Дубинським. Хоча раніше кандидат від «Слуги народу», будучи ще в статусі журналіста, регулярно жорстко відгукувався про діяльність Ігоря Мосійчука.

Материалы по теме: