«Мій син не терорист»: в Криму затримали матір політв’язня

Про це повідомив адвокат Рустем Кяміл в Facebook. “Тільки стало відомо що дружину і маму Енвера Мамутова засудженого на 17 років забрали у відділення поліції міста Бахчисарай для складання...

Про це повідомив адвокат Рустем Кяміл в Facebook.

“Тільки стало відомо що дружину і маму Енвера Мамутова засудженого на 17 років забрали у відділення поліції міста Бахчисарай для складання протоколу, ми з колегами виїжджаємо для надання юридичної допомоги”.

Як повідомляє джерело “Кримська солідарність”, Зарема Мамутова, висловлюючи своє обурення з обвинуваченнями проти свого сина і інших політв’язнів, вийшла з плакатом: “Мій син не терорист. За що 17 років “. До неї під’їхали співробітники ДПС, вона пояснила з якою метою проводить одиночний пікет.

Згодом підійшов ще один співробітник і попередив її, якщо вона буде перебувати поруч, буде вважатися, що вони удвох. Аліє перейшла на іншу сторону дороги і продовжувала вести зйомку звідти.

Потім співробітники поліції попросили підійти дружину і матір Енвера Мамутова, яка стояла на протилежному боці дороги, інспектор попросив її документи, мотивуючи тим, що 54-й федеральний закон РФ дозволяє проведення одиночних пікетів, але на його думку, їх було двоє. Потім сказав, що доставлять жінок у відділ і будуть розбиратися на місці.

Материалы по теме: