Мер Кононотопа Семеніхін закликав парламент негайно розпустити міськраду Конотопа

4 жовтня 2017 року під час брифінгу в парламенті свободівці ‒ народний депутат Андрій Іллєнко, міський голова Конотопа Артем Семеніхін, керівник фракції ВО «Свобода» в Конотопській міськраді Оксана Ульянченко,...

4 жовтня 2017 року під час брифінгу в парламенті свободівці ‒ народний депутат Андрій Іллєнко, міський голова Конотопа Артем Семеніхін, керівник фракції ВО «Свобода» в Конотопській міськраді Оксана Ульянченко, а також депутати міськради з різних фракцій офіційно звернулися до Верховної Ради України із закликом негайно розпустити Конотопську міську раду.

Учасники брифінгу наголосили, що більшість у міській раді намагається узурпувати владу, впродовж семи місяців блокує ухвалення важливих для життєдіяльности міста рішень, ставить під загрозу початок опалювального сезону, а також вдається до відвертого бандитизму при розподілі б’юджетних коштів через власні фірми.

«Уже більше пів року, як місто взяла в заручники банда «регіоналів». Вони відмовляються приходити на сесію, не голосують навіть за видачу зарплат б’юджетникам та закупівлю нового обладнання для котелень, що ставить під загрозу початок опалювального сезону в стотисячному місті. Очільник Сумщини замість того, щоби долучитися до вирішення проблеми, ремонтує дороги у напрямку РФ та літає в Азербайджан. Конотоп ‒ друге за значимістю і кількістю населення місто на Сумщині. Дестабілізація ситуації в місті створює загрозу введення «вєжлівих чєловєчків» на територію области. Тому я звертаюся до Верховної Ради для розпуску Конотопської міської ради та її перезавантаження», ‒ заявив очільник Конотопа Артем Семеніхін.

Свободівець наголосив: колишні «регіонали» та їхні посіпаки з партій «Рідне місто», «Воля народу», «Народна партія», «БПП» та «Самопоміч» мають більшість у міській раді і саботують роботу міста, вже сім місяців не голосуючи за нагальні питання, а нині загрожують зірвати опалювальний сезон.

«Конотоп потерпає від свавілля та бандитизму колишніх «регіоналів», які під маркою різних політичних сил пробралися до Конотопської міськради, щоби займатися дерибаном міського б’юджету. Зараз вони вимагають, щоб усі б’юджетні кошти розподіляли тільки через підконтрольні їм фірми», ‒ заявив націоналіст та нагадав безпрецедентний за нахабністю напад на депутатів прямо на сесії міської ради

Материалы по теме: