Мер Броварів Ігор Сапожко шикував на Мальдівах “без грошей”

Ні мешканці Броварів Київської області, ні депутати міської ради не знають, як протистояти меру Ігорю Сапожко, під керівництвом якого місто перетворюється на руїну Так, депутати не раз висловлювали обурення щодо...

Ні мешканці Броварів Київської області, ні депутати міської ради не знають, як протистояти меру Ігорю Сапожко, під керівництвом якого місто перетворюється на руїну

Так, депутати не раз висловлювали обурення щодо роботи Сапожко, пише «Українська стіна». За їх словами, громадяни самостійно вирішують проблеми, пов’язані з реформуванням сфери ЖКГ, чергами в лікарні, ремонтом доріг і вдосконаленням інфраструктури міста, поки Сапожко відпочиває на Мальдівах.

Відомо, що градоначальник дозволив собі відпочинок в фешенебельному готелі Anantara Kihavah Villas, де ціна за тиждень стартує від 11 тисяч доларів США.

При цьому, згідно з декларацією мера, грошей на таку розкіш у нього не було.

У своїй декларації міський голова Броварів також вказав вартість рухомого і нерухомого майна родини. Земля, будинок, квартира і машина, придбані сім’єю Сапожко ще в 2007-2013 роках, обійшлися їм не менше, ніж в 1 907 966 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Мер Броварів Сапожко незаконно виписував собі премії

За 2015 рік Ігор Сапожко заробив на високопоставленій посаді 115 040 грн, отримав від орендаря ФГ “Бобер” 12 824 грн.за оренду нерухомості. Вдома у сімейства зберігається 160 000 грн.

Сапожко також вказав ділянку в селі Леонівка Кагарлицького району площею 277 соток, придбану в 2013 році. Їздить броварський градоначальник на автомобілі Hуundai Santa Fe 2012 випуску, купленому за 281 505 гривень.

«Віддати за номер в готелі на Мальдівах 274 тис. грн. за тиждень явно не по доходам Сапожко», – підсумовує журналіст.

За даними ЗМІ, в Броварах неодноразово проходили розширені засідання Народної ради, але мер жодного разу на них не з’явився. Тим часом в раді стверджують, що мерія при Сапожко координувала діяльність «тітушек» під час Майдану, брала участь в «антифашистських» маршах на підтримку Януковича і офіційно оголошувала людей на Майдані «екстремістами».

Народна Рада вимагала відставки мера, але безрезультатно.

politeka.net

Материалы по теме: