Махінації в “Укртелефільмі” на майже 70 млн гривень: ексдиректору оголосили підозру

Під час судового розгляду справи ексдиректору “Укртелефільму” оголосили обвинувальний акт. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. За участі прокурора САП у ВАКС відбулося судове...

Під час судового розгляду справи ексдиректору “Укртелефільму” оголосили обвинувальний акт. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За участі прокурора САП у ВАКС відбулося судове засідання у справі стосовно колишнього керівника ДП “Укртелефільм” та інших осіб, які на підставі підроблених документів продали майнові права на нерухомість державного підприємства, завдавши понад 68,72 млн гривень збитків. Також колегія суддів ВАКС розглянула та задовольнила клопотання сторони захисту про відкладення подальшого розгляду цієї справи у зв’язку з підготовкою вступної промови про встановлення порядку дослідження доказів.

Наступні засідання у справі відбудуться 20, 25 та 26 листопада 2019 року.

Для довідки: екскерівник “Укртелефільму” у змові з приватними особами відчужив на користь ТОВ майнові права на 67 об’єктів нерухомого майна (квартири, нежитлові приміщення, паркомісця), яке розташоване у Києві. У листопаді 2018 року Господарський суд м. Києва визнав договір купівлі-продажу цих майнових прав з усіма додатковими угодами, змінами та доповненнями до нього недійсним з моменту укладання.

У лютому 2019 року колишньому гендиректору “Укртелефільму” повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та використанні підроблених документів. Про підозру також було повідомлено ще двом співучасникам екс-гендиректора “Укртелефільму”: організатору схеми — у вчиненні злочину та директору комерційного товариства.

stopcor.org

Материалы по теме: