Масштабна пожежа на Придніпровській ТЕС: є подробиці

5 квітня о 4 ранку сталося займання на Придніпровській ТЕС. За попередньою інформацією, жертв в результаті пожежі немає. На місці працювали ДСНС і патрульна поліція, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Информатор....

5 квітня о 4 ранку сталося займання на Придніпровській ТЕС. За попередньою інформацією, жертв в результаті пожежі немає.

На місці працювали ДСНС і патрульна поліція, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Информатор.

“Екіпаж патрульної поліції проїжджав повз Придніпровську ТЕС і помітив на її території клуби вогню. Щось спалахнуло, але вибуху не було. Поліція одразу ж під’їхала на КПП підприємства, повідомила про подію, але охорона вже була проінформована. Вони сповістили керівництво підприємства і викликали на місце ДСНС. Версія про теракт наразі не підтверджується”, — розповів лейтенант поліції Єгор Єгорін.

Поліція змогла оглянути лише прилеглі території, оскільки підприємство є об’єктом, вхід на територію теплової електростанції суворо заборонений.

Фото: Евгений Ошарин

Жодні підозрілі об’єкти і особистості виявлені не були.

Фото: Евгений Ошарин

Причина загоряння встановлюється. На місце пожежі приїхали карета “швидкої допомоги” і оперативно-рятувальна служба. За попередньою інформацією, горить відкритий розподільний пристрій.

narodna-pravda.ua

Материалы по теме: