Лещенко: “Народний фронт” має намір попіаритися на “плівках Онищенка”

Лідери “Народного фронту” намагаються домогтися політичних поступок від Порошенка, відкривши провадження за заявами Онищенка. Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що “Народний фронт” має намір попіаритися на “плівках Онищенка”. Відкриттям кримінального провадження...

Лідери “Народного фронту” намагаються домогтися політичних поступок від Порошенка, відкривши провадження за заявами Онищенка.

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що “Народний фронт” має намір попіаритися на “плівках Онищенка”.

Відкриттям кримінального провадження за фактом втручання в діяльність екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та інші лідери “Народного фронту” намагаються домогтися політичних поступок від президента Петра Порошенка, зазначив Лещенко в ефірі одного з телеканалів.

“Аваков намагається виторгувати у Порошенка кращу квоту верхівки партії Яценюка в майбутньому загальному політичному проекті з командою президента. “Це внутрішній міжсобойчик Порошенка-Яценюка-Авакова”, – пояснив нардеп.

За його словами, Порошенко пропонує “фронтовикам” мінімальні умови в разі об’єднання БПП і “Народного фронту” через низький рейтинг партії. Якщо Онищенко, додав Лещенко, буде давати свідчення по своїх заявах, то вони точно будуть направлені проти чинного президента.

ua1.com.ua

Материалы по теме: