Критикував майдан і був у партії регіонів: викриття спікера зі штабу «ЗЕ»

Розпочинається історія політичної кар’єри спікера штабу Володимира Зеленського Дмитра Разумкова у Партії регіонів. 2006 на місцевих і парламентських виборах Разумков працював у “регіоналів” агітатором Взяти участь у кампанії запропонував...

Розпочинається історія політичної кар’єри спікера штабу Володимира Зеленського Дмитра Разумкова у Партії регіонів. 2006 на місцевих і парламентських виборах Разумков працював у “регіоналів” агітатором

Взяти участь у кампанії запропонував ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник.

Влітку 2013 ректора затримали під час отримання хабарів у 40 і 80 тис. грн за вступ до університету, під час обшуку в кабінеті виявили ще 30 тис. дол. Слідство також з’ясувало, що він проводив махінації з майном університету, і в загальному загрожувало до 12 років позбавлення волі.

Майбутній політтехнолог тоді критикував помаранчеву революцію, а Мельник відверто підтримував Януковича й агітував студентів голосувати за “правильного кандидата”.

Під час парламентської виборчої кампанії 2006-го Разумков познайомився з Валерією Матюхою. Вона пройшла до ВР за списком ПР, де їй дісталося місце наприкінці другої сотні. Матюсі тоді було 25 років, Разумкову, якого вона взяла до себе помічником на громадських засадах — 22.

Після дострокового розпуску ВР 2007-го Матюха не потрапила до нового скликання, а Разумков пішов на держслужбу та приєднався до команди міністра регіонального розвитку Володимира Яцуби в уряді Януковича. Коли уряд Януковича розпустили, Разумков пішов із держсектора у бізнес. На роботу до “ТАС” запросив давній друг сім’ї Разумкових Сергій Тігіпко.

Напочатку Дмитро був особистим помічником бізнесмена, згодом почав працювати самостійно у різних структурах його фінансової групи. 2010 Разумков вийшов із Партії регіонів та став членом передвиборчого штабу Тігіпка. Він очолив організацію “Сильна Україна”.

Приєднатись до команди Зеленського запросив Разумкова керівник штабу кандидата Іван Баканов. Офіційна зустріч Разумкова з новообраним президентом відбулася торік у жовтні, а вже за 2 дні він став спікером штабу кандидата.

Материалы по теме: