Конфлікт інтересів Омеляна та глави АМПУ – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи щодо порушення вимог законодавства та врегулювання конфлікту інтересів міністру інфраструктури України та в. о. голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України»...

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи щодо порушення вимог законодавства та врегулювання конфлікту інтересів міністру інфраструктури України та в. о. голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України» – Райвісу Вецкагансу.

Омеляну внесли припис стосовно Вецкаганса, який не вжив заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у підлеглого.

Припис безпосередньо внесено і до Вецкагансу щодо начальника Ренійської філії АМПУ Сергія Лади, який завчасно не взяв до відома про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, обумовленого спільною роботою з близькою особою – дружиною.

21 грудня 2018 року АМПУ направило Мінінфраструктури клопотання про звільнення керівника Ренійської філії з посади, проте з 29 грудня минулого року він перебуває на лікарняному.

«Такі обставини позбавляють АМПУ й Мінінфраструктури можливості застосування до нього заходів впливу згідно з нормами чинного законодавства України», – повідомляє АМПУ.

В Адміністрація також наголосили, що на початку цього року направили інформацію і копії документів щодо результатів зазначеного службового розслідування в Національне агентство з питань запобігання корупції та Головне управління Нацполіції в Одеській області.

Материалы по теме: