Комітет Верховної Ради підтримав зняття недоторканності з Дубневича

За те, щоб передати подання на притягнення Дубневича на розгляд в зал парламенту, члени комітету проголосували одноголосно Регламентний комітет Верховної Ради підтримав притягнення депутата Ярослава Дубневича до відповідальності перед...

За те, щоб передати подання на притягнення Дубневича на розгляд в зал парламенту, члени комітету проголосували одноголосно

Регламентний комітет Верховної Ради підтримав притягнення депутата Ярослава Дубневича до відповідальності перед законом.

За те, щоб передати подання на притягнення Дубневича на розгляд в зал парламенту, члени комітету проголосували одноголосно.

Підтримали подання на арешт Дубневича дев’ять з 11 членів комітету.

Як повідомлялось, НАБУ провело обшуки у Львівській області в рамках справи про відмивання і легалізації понад 2 млрд грн, отриманих злочинним шляхом, а також декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка просив Верховну Раду дозволити притягнення до кримінальної відповідальності депутата парламенту Ярослава Дубневича — брата Богдана Дубневича.

Зазначимо, раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка відмовився узгодити повідомлення про підозру колишньому депутату Верховної Ради Богдану Дубневичу (фракція «Блок Петра Порошенка»).

Источник: glavcom

Материалы по теме: