Коломойський рішуче налаштований повернути ПриватБанк

Олігарх Ігор Коломойський в котре планує повернути статус співвласника ПриватБанку, або ж повернути частину вкладених в нього грошей. Він вважає, що держава може йому повернути статутний капітал у разі, винесення такого...

Олігарх Ігор Коломойський в котре планує повернути статус співвласника ПриватБанку, або ж повернути частину вкладених в нього грошей.

Він вважає, що держава може йому повернути статутний капітал у разі, винесення такого рішення судом. Для цього необхідне призначена урядової комісії або незалежні аудитори, які повинні визначити, що в банку був капітал, “який помножили на нуль або навіть зробили негативним”.

“Треба відновити мій капітал в цьому банку. Сказати, що у мене там є 50 або 60 млрд. Але вони не в мене в кишені, вони знаходяться в банку”, – стверджує олігарх.

З іншого боку, за останні три роки після націоналізації банку, відбулося багато змін – залучені нові вкладники, видали нові активи. За словами Коломойського, це все покривається тим капіталом, який внесла держава.

“Ми не знаємо, внесла вона 150-160 млрд? Наприклад, якщо вони внесли стільки грошей і їх не можна звідти забрати, то у мене є варіант – зарахуйте мені мої 50 млрд; у вас там 160 млрд – дайте мені на них акції. Будемо вважати, що загальний капітал 200 або 210 млрд. Віддайте мені відсотки і розійдемося, будемо разом співіснувати і управляти банком далі”, – пояснює Коломойський.

Також він зазначив, чи розглядає можливість того, що він стане співвласником банку, він відповів, що такий варіант сприймався до уваги.

“Цей варіант розглядався до того, як вони пішли по такому тяжкому шляху, коли вони вирішили все помножити на нуль”, – резюмував бізнесмен.

Материалы по теме: