Коен отримував гроші від фірми російського олігарха Вексельберга

Як стало відомо із судових документів, оприлюднених 19 березня, ФБР в рамках розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера запросило дозвіл на стеження за електронною поштою Коена. У липні 2017 року дозвіл...

Як стало відомо із судових документів, оприлюднених 19 березня, ФБР в рамках розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера запросило дозвіл на стеження за електронною поштою Коена.

У липні 2017 року дозвіл було отримано, спочатку воно було обмежене електронним листуванням Коена в період з січня 2016 по липень 2017 років, проте потім продовжено на період з червня 2015 року. Квартира і офіс Коена в Нью-Йорку були обшукані в квітні минулого року.

Слідчі пояснили обшуки квартири і офісу тим, що адвокат, повідомляючи джерела своїх доходів, “забув” вказати виплати на суму в 2,8 мільйона доларів від іноземних фірм на ряд своїх рахунків в нью-йоркських банках.

Як стверджує агентство AFP, за таку близькість до президента США Коен отримував за свої “консультаційні” послуги шестизначні суми від ряду іноземних фірм. Від швейцарської фармакологічної компанії Novartis він отримав майже мільйон доларів, від авіаконцерну Korea Aerospace Industries – 600 тисяч доларів, а також ще 583 тисячі доларів від швейцарської інвестиційної компанії Columbus Nova, яку контролює російських олігарх Віктор Вексельберг.

Материалы по теме: