Київ прокинувся у сніговому полоні

Водіїв закликають не виїжджати до міста на власних авто без особливої потреби. Після вчорашньої заметілі та нічної хурделиці сніговий покрив подекуди досягав у Києві з самого ранку до 30...

Водіїв закликають не виїжджати до міста на власних авто без особливої потреби.

Після вчорашньої заметілі та нічної хурделиці сніговий покрив подекуди досягав у Києві з самого ранку до 30 сантиметрів. До сьомої ранку комунальники не з усіх тротуарів встигли прибрати замети, тому людям, що поспішали на роботу, подекуди доводилося прокладати собі дорогу самотужки – тонучи в снігу.

Київ прокинувся у сніговому полоні

Київ прокинувся у сніговому полоні

Київ прокинувся у сніговому полоні

Деякі кияни обирали більш простий, але небезпечніший шлях – проїжджими частинами, де було прибрано. У дворах вночі не розчищалося, тому з під’їздів можна було потрапити одразу у замет.

Найліпше добиратися на роботу громадському транспорті, оскільки власне авто буде майже неможливо припаркувати.

Як повідомляє ТСН. Ранок, уночі у Києві працювала снігоприбиральна техніка. На перевірку її роботи виїхав також мер Віталій Кличко. У нього виникла суперечка із водієм однієї з вантажівок, який, всупереч указу, в’їхав на своєму авто до Києва. Чиновник порадив змінити фурам гуму на зимову і все ж дочекатися, коли місто приберуть.

Нині заторів ще немає, але дороги дуже слизькі, особливо узвози. Комунальники закликають сьогодні водіїв не сідати за кермо, далекобійників – перечекати на в’їздах до Києва.

Материалы по теме: