Кириленко про те, чим небезпечний референдум «про мир» із РФ

Про це він повідомив у Twitter. Як вважає віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, в разі проведення референдуму щодо домовленостей із країною-агресором РФ можуть ухвалити вигідні Кремлю рішення. “Тепер уже Меркель, Макрон і Путін поговорили...

Про це він повідомив у Twitter.

Як вважає віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, в разі проведення референдуму щодо домовленостей із країною-агресором РФ можуть ухвалити вигідні Кремлю рішення.

“Тепер уже Меркель, Макрон і Путін поговорили про нас, але без нас. На тлі цього нового явища АП пропонує виносити питання миру і війни на референдум”, – пояснює Кириленко.

Оригінал твіту: Тепер уже Меркель, Макрон і Путін поговорили про нас, але без нас. На тлі цього нового явища АП пропонує виносити питання миру і війни на референдум. Зрозуміло,що всі проголосують “за мир”,не вдаючись особливо у деталі. Що і є питомою метою Кремля. Решта для них – справа техніки— В’ячеслав Кириленко (@KyrylenkoVyach) 22 травня 2019 р.

“Зрозуміло,що всі проголосують “за мир”, не вдаючись особливо у деталі. Що і є питомою метою Кремля. Решта для них – справа техніки”, – резюмує міністр.

Материалы по теме: