Кандидат у нардепи побив пенсіонера, який не хотів за нього голосувати

Про це повідомляє сайт Антикор. 4 липня кандидат в народні депутати по 100 округу і начальник Управління захисту економіки Кіровоградської області Володимир Духно після агітаційної зустрічі з жителями Компаніївки побив 69-річного...

Про це повідомляє сайт Антикор.

4 липня кандидат в народні депутати по 100 округу і начальник Управління захисту економіки Кіровоградської області Володимир Духно після агітаційної зустрічі з жителями Компаніївки побив 69-річного чоловіка через відмову голосувати за нього на виборах до Верховної Ради.

Нардеп приїхав у Компаніївку, де було організовано зустріч із жителями. Кандидат агітував близько години після чого пішов у місцеве кафе “Гавань” у компанії чоловіків, які прибули з ним із Кропивницького.

У закладі вони замовили страви та алкогольні напої. Компанія відпочивала і розпивала алкоголь приблизно півтори години, коли до них  підійшов пенсіонер. Дідусь зробив Духну зауваження і сказав, що сам особисто голосувати за нього не буде.

За словами місцевої мешканки, яка була в кафе, Духно на слова пенсіонера відреагував агресивно і зажадав від нього піти геть.

“Дід Вітя не хотів виходити. Він почав говорити Духно про те, який той продажний мент, корупціонер. А то всі знають в нашому селі. І Духно вдарив діда у живіт. А коли той похитнувся і обперся об стіну, Духно ще декілька разів наніс йому удари по голові. Всі, хто це бачив, кинулися відтягувати Духна. “Швидку” нам викликати заборонили, поліцію теж.

Духно різко зібрався і зі своїми компаньйонами поїхав геть. Діда ми на машину мого сусіда погрузили і відвезли додому. А в дорозі мені подзвонила хазяйка кафе, уся в сльозах і благала нікому про те не розповідати, інакше їй сказали, що кафе просто спалять. Я не буду називати імен більше, бо страшно. Але я благаю, напишіть про це, бо люди повинні знати, хто зараз рветься до влади”, – розповідає жінка.

Журналісти вимагають від міністра МВС Арсена Авакова, в підпорядкуванні якого сьогодні працює Духно, дати правову оцінку таких дій.

Материалы по теме: