Кабмін спростив розмитнення “євроблях”

Уряд скасовує обов’язкову сертифікацію за екологічними нормами Кабмін на засіданні 13 лютого спростив процедуру митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації “євроблях”. Відповідні документи є в розпорядженні РБК-Україна. Зокрема, в...

Уряд скасовує обов’язкову сертифікацію за екологічними нормами

Кабмін на засіданні 13 лютого спростив процедуру митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації “євроблях”. Відповідні документи є в розпорядженні РБК-Україна. Зокрема, в уряді відзначили, що одним із стримуючих чинників митного оформлення “євроблях” є складна і тривала процедура їх сертифікації, в тому числі, для підтвердження відповідності екологічним нормам. Відзначимо, без результатів сертифікації таке авто не може бути розмитнене.

З метою спрощення підтвердження відповідності такого автомобіля екологічним нормам при митному оформленні та першої реєстрації на рівні з сертифікатами відповідності тепер будуть використовувати технічний паспорт країни останньої реєстрації.

У той же час скасування сертифікації на екологічний стандарт носить тимчасовий характер. Вона поширюється тільки на Тимчасовий порядок, який був затверджений постановою № 1077 від 12 грудня 2018 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в останні дні оформлення “євроблях” київські митники працюватимуть до опівночі.

За словами президента Петра Порошенка, до Пенсійного фонду на даний момент надійшло 5 мільярдів гривень від розмитнення авто на іноземній реєстрації.

Материалы по теме: