iPhone SE (2018) на офіційних зображеннях від Apple

Слідом за тим, як відомий інсайдер Еван Бласс підтвердив появи смартфона iPhone SE (2018) в найближчі два місяці, на просторах мережі з’явилися офіційні зображення майбутньої новинки.  Створені вони були компанією Apple,...

Слідом за тим, як відомий інсайдер Еван Бласс підтвердив появи смартфона iPhone SE (2018) в найближчі два місяці, на просторах мережі з’явилися офіційні зображення майбутньої новинки. 

Створені вони були компанією Apple, як запевняє джерело. Знімки в форматі PSD надали виробникам захисних чохлів та інших аксесуарів, щоб вони могли до початку продажів телефону підготуватися лінійку різних доповнень для нього.

Компанія Apple передає зображення своїх майбутніх продуктів тільки тим виробникам, які підписують договір про нерозголошення інформації. Проте, сервера компаній, що займаються створенням аксесуарів та інших доповнень для телефонів, не захищені шифруванням, завдяки чому хакерам іноді вдається витягувати з них важливу інформацію, яка потім викладається в мережу на загальний огляд.

Сьогодні з серверів виробника чохлів Olixar були взяті офіційні зображення iPhone SE (2018), створені компанією Apple. На них телефон одягнений в захисний силіконовий чохол, придбати який можна буде в зеленому, прозорому і фіолетовому кольорах. Як можна легко помітити на зображеннях, мобільний пристрій виглядає просто шикарно в усіх відношеннях.

На лицьовій частині iPhone SE (2018) знаходиться виріз під систему сканування особи Face ID, тоді як тильна кришка виготовлена ​​зі скла, а це практично гарантує підтримку технології бездротової зарядки за стандартом Qi. Камера як і раніше не випирає з корпусу, але її розміри були злегка збільшені, тому, швидше за все, вона отримала більше светосильную оптику для поліпшення якості фотографій в умовах браку світла.

На лицьовій частині iPhone SE (2018) розташовується величезний екран, який займає весь простір спереду, як і в випадку з флагманським телефоном«яблучної» корпорації. Не можна не помітити, що саме виробник захисних чохлів Olixar в 2017 році першим виклав в мережу зображення смартфона iPhone X, хоча тоді в їх справжність майже ніхто не вірив. В цьому році, швидше за все, ситуація повториться.

itechua.com

Материалы по теме: