Ігор Мізрах: Здоров’я нації – лікування хвороб чи попередження їх виникнення?

«Парадокс, але ми п’ємо алкоголь, промовляючи фразу «за здоров’я». При цьому, хочемо довше жити і молодше виглядати. За станом здоров’я людини можна зрозуміти, чи бореться вона з власною лінню...

«Парадокс, але ми п’ємо алкоголь, промовляючи фразу «за здоров’я». При цьому, хочемо довше жити і молодше виглядати. За станом здоров’я людини можна зрозуміти, чи бореться вона з власною лінню і як держава дбає про її фізичний стан. Ми звиклися з думкою: чим вищий економічний рівень країни, тим краще здоров’я її громадян. Але чи дійсно це так?» – каже Ігор Мізрах.

Сінгапур – це країна, яка може похизуватися якістю своїх медичних послуг. Середня тривалість життя мешканців – 83 роки, а рівень дитячої смертності – вкрай низький.

Медична галузь Сінгапуру не потребує реклами. Сюди й так без упину з усього світу з’їжджаються туристи, щоб поліпшити своє здоров’я. Їх приваблює застосування новітніх технологій, методів діагностики та реабілітації заради результативного лікування. І, що важливо, тут ціна за медичні послуги нижча, ніж, приміром, у Німеччині або Ізраїлі.

Саме у Сінгапурі вперше у світі народилася дитина із замороженого ембріона. Крім цього, країна славиться прогресивними методами лікування онкологічних захворювань і травм плечового суглоба.

Тим часом, місцеві жителі жартують – своїм міцним здоров’ям завдячують національній кухні. Вона збалансована та багата на вітаміни.

Жителі країни сонця, що сходить, Японії, теж можуть похвалитися тривалістю свого життя – 84 роки. Крім цього, тільки 1,5% японців страждають від ожиріння. За їхніми словами, це завдяки споживанню великої кількості овочів, риби, рису та зеленого чаю.

Японці вірять: щоб бути здоровим, потрібно багато спати, позитивно ставитися до життя, завантажувати мозок роботою, не зловживати алкоголем і не курити.

«Вживати алкоголь чи ні – кожен вирішує самостійно. Як свідчать факти, здоров’я нації залежить не від високих економічних показників країни, а радше від способу життя, який людина обирає собі сама», – зазначив Ігор Мізрах.

Материалы по теме:

 • Мізрах Ігор: Не хлібом єдиним

  Україна – країна найродючіших земель у світі, де хліб, після тяжкої державної історії з голодоморами, війнами та революціями, підноситься до статусу «святого». Україна завжди славилася борошняними продуктами, смачним хлібом,...
 • Игорь Мизрах: «Trick or treat — или наш ли праздник Хэллоуин?»

  «Это Хэллоуин!» – поют в знаменитом мультфильме Тима Бартона «Кошмар перед Рождеством» нечистые силы. Что же это за праздник такой и почему его представляют именно нечистые силы? И такие...
 • Осторожно грипп!

  Какие вакцины помогут уберечься от гриппа? Кому они противопоказаны? Сколько прививок нужно делать? – самые популярные вопросы, с которыми сталкиваются специалисты, как только солнце перестает быть таким теплом, как...
 • 5 запахів, які здатні зцілювати людину

  Вчені з давніх-давен вивчали багато запахів та проводили дослідження з приводу, які запахи можуть зцілити людину, якщо вона захворіла. Ми вам розповімо, до чого прийшли вчені та як можна...