Ігор Мізрах та Ганна Максимчук заснували свій бренд у ювелірному світі: «VARVARA» – неповторна, як і душа людини

Кожного року в Україні двічі проходить ювелірна подія «Ювелір Експо Україна», яка збирає кращих вітчизняних та міжнародних виробників. Кількість відвідувачів цієі події не менше 25000, а кількість учасників щорічно...

Кожного року в Україні двічі проходить ювелірна подія «Ювелір Експо Україна», яка збирає кращих вітчизняних та міжнародних виробників. Кількість відвідувачів цієі події не менше 25000, а кількість учасників щорічно збільшується.

Цьогоріч на виставці гучно про себе заявив вітчизняний ювелірний бренд «VARVARA», який довгий час спеціалізувався виключно на індивідуальних замовленнях. Не зважаючи на те, що творчій тандем дизайнера та ювеліра народився разом із Незалежною Україною у 1991 року, тільки цьогоріч «VARVARA» створила свою власну та неповторну колекцію. Проте кредо, яке існувало від народження бренду і не зміниться ніколи: «Жодна прикраса ювелірного бренду «VARVARA»- неповторна, як і душа людини». Саме так засновники бренду – Ігор Мізрах та Анна Максимчук – позиціонують свій бренд у ювелірному світі.

Колекція «МАК»– це уособлення таємничої і неймовірної душі української жінки, яка є різнобарвною та енергетично сильною. Всі маки: червоні, білі, блакитні, жовті, фіолетові, чорні та рожеві, існують не лише у художньому ескізі та ювелірній прикрасі, а й у природі. І кожен з них має свою силу. Жовтий- допомагає відкривати очі на правду, блакитний- підкаже шлях до миру і щастя, червоний – притягне успіх у кар’єру, а білий, якщо його носити на правій руці – призове в ваше життя довгоочікувану любовь.

Колекція « ЯЩІРКА»– розрахована на сильних та екстравагантних прихильників ювелірних прикрас. Адже ящірка – це нащадок текодонтів, тому енергетику цих прикрас пояснювати буде зайвим.

Колекція емоційних «МАРМУЗЕТОК» підійде як жінкам, так і дівчаткам одночасно, оскільки неймовірно мімішні підвіси, у вигляді збентежених емоціями дівчаток , яки мають рухливі деталі – викликають не лише усмішку, а й драйвовий настрій на цілий день.

«VARVARA» не оминула своєю увагою чоловіків. Для них розробила і створила персні- спінери, які необхідно прокручувати у моменти роздумів над новим важливим кроком у житті.

Прикраси виповненні у сріблі, платіні та білому золоті, доповнені емаллю та дорогоцінними та напів дорогоцінним камінням. Кожна прикраса запатентована від підробок і має свій унікальний номер.

Ціна та строки виготовлення ювелірної прикраси обговорюється окремо з кожним замовником.

І не забувайте головного, коли купуєте прикраси від «VARVARA»:

«Кожна прикраса від ювелірного бренду «VARVARA» – це живий член родини. Без любові він піде, а з любовью притягне, як магніт, до вас енергію творіння та неймовірних емоцій. Спробуйте…»

Телефон для замовлення:

Прямий «VARVARA» +380633050777

Додаткові:

+380981777775
+380 (63) 663 23 23

[email protected]

Материалы по теме: