Ігор Мізрах — Біографія

Освіта: педагогічна, економічна та юридична освіта, займається політикою, бізнесом у сфері будівництва, освіти, виробництва товарів народного споживання, готельним бізнесом, а також творчістю. БІОГРАФІЯ Народився 1 серпня 1971 року в...

Освіта: педагогічна, економічна та юридична освіта, займається політикою, бізнесом у сфері будівництва, освіти, виробництва товарів народного споживання, готельним бізнесом, а також творчістю.

БІОГРАФІЯ

Народився 1 серпня 1971 року в м. Вінниця (на даний момент йому повних 45 років)
Батьки родом з Вінницької області: батько — інженер і педагог, мати — інженер, має двох дітей: донька Тамара — 26 років, син Олександр — 18 років, а також троє онучок.

Володіє власними юридичними конторами у різних містах України. Займається проблемами розвитку портів та логістики морських перевезень. Розробляє та впроваджує інвестиційні проекти. Аспірант Академії Педагогічних наук України.

Член союза журналістів України. Шеф-редактор політичного журналу «Рейтинг».

ПОЛІТИКА

Заступник голови Комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, а також заступник голови Комітету по народній люстрації. Помічник народного депутата від БПП.

Радник з питань реформи судової системи, прокуратори і правоохоронних органів.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Постійно займається благодійністю, меценацтвом і спонсорською допомогою. Надавав допомогу центрам реабілітації онкологічних хворих, дитячим будинкам, будинкам престарілих, школі АІСТ в місті Вінниця, Вінницькому драматичному театру ім. Садовського. Також не залишає без уваги ветеранів АТО, громадські організації людей на інвалідних візках, школи, лікарні і монастирі.

ТВОРЧІСТЬ

Творчу діяльність Ігор Мізрах почав ще в ансамблі «Троїсті музики» Вінницького педагогічного училища. Під час навчання працював також у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва (палаці піонерів), де був музикантом і ведучим на всіляких святах. Вміє грати на багатьох музичних інструментах.

Організував продюсерський центр, де проводяться різноманітні конкурси та концерти:

– щорічний конкурс «Королева краси»;

– допомога в організації регіонального конкурсу Business Elite;

– річниці та свята Вінницького інституту конструювання одягу та підприємництва;

– режисура і зняття музичних кліпів;

– запис фонограм;

– продюсування початківців і популярних артистів.

НАГОРОДИ

10 червня 1991 року одержав почесну грамоту Вінницької обласної ради КП ФСТ Колос за активну участь і розвиток фізичної культури і спорту в суспільстві і в зв’язку з святкуванням Всеукраїнського святкування дня фізкультурника.

28 травня 2004 року був нагороджений орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого 3-й ступеня.

У 2006 році нагороджений знаком «Відмінник народної освіти України» – грамоти місцевого, обласного та державного значення.

5 листопада 2008 року був нагороджений орденом «За розбудову освіти в Україні».

19 грудня 2008 року був нагороджений Міжнародною Поліцейською Корпорацією Громадської Безпеки за вагомий внесок в розвиток PUBLIC SECURITY

Материалы по теме: