Гриневич розповіла про появу людей Табачника в комітеті з питань освіти

Міністр освіти Лілія Гриневич запевняє, що останнім часом на засіданнях парламентського комітету з питань освіти присутні люди, які працювали з міністром освіти часів Віктора Януковича Дмитром Табачником. «Я вже...

Міністр освіти Лілія Гриневич запевняє, що останнім часом на засіданнях парламентського комітету з питань освіти присутні люди, які працювали з міністром освіти часів Віктора Януковича Дмитром Табачником.

«Я вже сьогодні бачу людей, які працювали разом із Дмитром Табачником, вони вже присутні на засіданнях комітету з питань освіти і науки, приходять і висловлюють там свої зауваження. Раніше їх не було видно. Так само і довкола Міністерства почали з’являтися різноманітні персонажі», – сказала вона в ефірі телеканалу Еспресо TV.

Також вона повідомила, що невідомі вимагають від автора підручника з новітньої історії України для 11 класу замінити формулювання «російсько-українська війна» на «громадянський конфлікт», пояснюючи це зміною в Україні ідеології.

«Поділюся з вами показовою історією, один із авторів підручника з новітньої історії України для одинадцятого класу, який ми маємо зараз друкувати і який отримав гриф Міністерства освіти, нещодавно отримав дзвінок, де йому сказали: “ви должни ізмєніть формуліровку русско-украінская война на формуліровку гражданскій конфлікт”. Тобто, коли він сказав, з якої рації і чому ви мені це зараз кажете? – “Ідєологічєская сітуація ізменілась”», – розповіла Гриневич.

Вона назвала такі речі «тривожними дзвінками» і зазначила, що за теперішніх умов гуманітарною політикою в Україні, можливо, керуватиме Москва.

Материалы по теме: