Гонтарева скуповує акції російсього банку

Колишня очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева перебуває у Лондоні та скуповує акції на крадені гроші. Акції належать російському банкові. Таку заяву зробив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, передає “Гордон“. “Украдені мільярди з...

Колишня очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева перебуває у Лондоні та скуповує акції на крадені гроші.

Акції належать російському банкові. Таку заяву зробив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко, передає “Гордон“.

“Украдені мільярди з України в офшори, уже куплені в Росії, у одного з найбільших російських державних банків акції – вдумайтеся! – Burger King”, – сказав Наливайченко.

Він заявив, що такі дії Гонтаревої “тягнуть на державну зраду”.

“Спочатку вкрасти у наших громадян, вивести гроші в офшори, а тепер ще і в Росії купити на сотні мільйонів доларів акції Burger King. Може, нарешті, українська влада припинить подвійні стандарти і покаже, що хоча б ворогу не дістаються вкрадені в українців гроші”, – додав екс-голова СБУ.

Акції російської мережі Burger King придбала кіпрська компанія Xomeric, пов’язана з компанією ICU, якою Гонтарева керувала у 2007–2014 роках.

Екс-керівник Національного банку Валерія Гонтарєва вкрала у країни 177 мільярдів гривень, і спокійно пішла у відставку, не будучи залученої до відповідальності.

gazeta.ua

Материалы по теме: