Франція йде проти “Північного потоку-2”

Süddeutsche Zeitung з посиланням на французькі урядові кола пише, що Франція підтримує зміну законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво російського газопроводу “Північний потік-2”. “Ми не хочемо збільшувати нашу залежність від Росії і тим...

Süddeutsche Zeitung з посиланням на французькі урядові кола пише, що Франція підтримує зміну законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво російського газопроводу “Північний потік-2”.

“Ми не хочемо збільшувати нашу залежність від Росії і тим самим шкодити інтересам країн ЄС, таких як Польща і Словаччина”, – сказали в Парижі.

Єврокомісія прагне отримати узгоджений набір енергетичних правил ЄС, які застосовуватимуться до морських трубопроводів. Брюссель перевірятиме, чи трубопровід відповідає законодавству ЄС, чи не виникне ризик негативного впливу і тд

“Дотепер німці вважали Нідерланди, Бельгію, Австрію, Грецію та Кіпр своїми союзниками. Але цього недостатньо. Без Парижа федеральному уряду буде важко проголосувати так, щоб забезпечити його волю”, – йдеться у матеріалі.

Материалы по теме: