Ford зробив матрац з конвеєрними стрічками

Ford представила прототип ліжка, яке автоматично змінює положення, якщо хтось із пари заліз на чужу половину і заважає своєму партнеру. В ньому застосовані технології конвеєрної стрічки, а також системи...

Ford представила прототип ліжка, яке автоматично змінює положення, якщо хтось із пари заліз на чужу половину і заважає своєму партнеру. В ньому застосовані технології конвеєрної стрічки, а також системи стеження за об’єктами і утримання смуги в одному положенні, які компанія використовує у виробництві  автомобілів.

Це працює таким чином: у ліжко вбудований датчик руху, який визначає, в який час партнер перемістився на чужу половину ліжка. Тоді стрічковий конвеєр пересуває і повертає на свій бік ліжка.

Не вперше Ford використовує автомобільні технології при виготовленні буденних речей. Раніше компанія представила розумне ліжко, яке допомагає немовлятам швидше заснути, імітуючи заколисувальний ритм поїздки в автомобілі. Також у компанії вигадали будку для собак із шумозаглушкою, де тварина може сховатися від звуків феєрверків.

Материалы по теме:

  • Забытая промышленность

    Практически любая инициатива о необходимости возрождения промышленности сейчас наталкивается на шквал критики. Основным аргументом выступает утверждение, что наши производства – это совковое наследство, которое морально и технологически устарело. Потому...