Ексрадник Обами приховував показання про зв’язок з Януковичем

Про це зазначає видання WCBE. Колишній радник Барака Обами Грег Крейг постав перед судом за звинуваченнями в дачі неправдивих свідчень і приховуванні інформації. Також справа зустрічалася з розслідуванням Роберта...

Про це зазначає видання WCBE.

Колишній радник Барака Обами Грег Крейг постав перед судом за звинуваченнями в дачі неправдивих свідчень і приховуванні інформації. Також справа зустрічалася з розслідуванням Роберта Мюллера про втручання Росії в американські вибори в 2016 році.

Зокрема, звинувачення стосуються його роботи на режим українського президента-втікача Віктора Януковича.

Так, в ході розслідування команда Мюллера розкрила докази можливого правопорушення Крейга, але передала матеріал в прокуратуру США по округу Колумбія.

До того ж, Крейг став першим обвинувачуваним у справі, пов’язаній з Мюллером після того, як той завершив своє розслідування втручання Росії в президентські вибори в США. Справа проти Крейга пов’язана з Законом про реєстрацію іноземних агентів або FARA. Робота від імені Януковича була пов’язана з політичним консультантом Полом Манафортом.

Також наголошується, що Крейг приховував інформацію.

Пол Манафорт допоміг найняти Крейга для складання звіту про переслідування урядом колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. На міжнародному рівні справу проти Тимошенко розглядалося як політично мотивоване.

18 квітня Мін’юст опублікував 448-сторінкову версію доповіді спецпрокурора Мюллера. Мюллер прийшов до висновку, що РФ втручалася в американські президентські вибори 2016 року, однак явних доказів немає.

Мюллер також відмовився зробити висновок про те, чи перешкоджав президент Трамп розслідування.

Материалы по теме: