Ексмера «Українського Чикаго» викликали до генпрокуратури

Скандального мера столичного передмістя Ірпеня Володимира Карплюка викликають до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих дій. Наразі розслідується кілька проваджень, за котрими вручено дві підозри перша з яких в...

Скандального мера столичного передмістя Ірпеня Володимира Карплюка викликають до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих дій.

Наразі розслідується кілька проваджень, за котрими вручено дві підозри перша з яких в серпні 2017 року виписали за порушення правил безпеки під час виконання будівельних робіт.

Іншу ж отримав в грудні того ж року – слідчі вважали, що чиновник разом із заступниками створив злочинну організацію і незаконно заволодів чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

Карплюк нібито підробляв службові документи і через підставні фірми відмивав кошти. Того року генпрокурор Юрій Луценко назвав Ірпінь “українським Чикаго”.

“Своїм головним завданням зараз я бачу підтримку нашого регіону на загальнодержавному рівні. Моя наступна мета – участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння”, – заявив він.

Материалы по теме: