Екс-міліціонер із Закарпаття поцупив на Балі 900 мільйонів рупій

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України у п’ятницю. Звільнений з лав МВС у березні 2015 року за службову недбалість співробітник слідчого підрозділу Хустського міськвідділу УВМВС у Закарпатській області намагався в 2017...

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України у п’ятницю.

Звільнений з лав МВС у березні 2015 року за службову недбалість співробітник слідчого підрозділу Хустського міськвідділу УВМВС у Закарпатській області намагався в 2017 році поновитися на службі у лавах поліції, але отримав відмову.

Екс-міліціонер змовився з двома громадянами Російської Федерації та опинився на острові Балі, де був затриманий співробітниками місцевої поліції на вчиненні розбійного нападу на крамницю.

“Зрозумівши, що одягти погони знову не вдасться, екс-слідчий перейшов на протилежну сторону закону”, – зазначають у поліції.

Закарпатець зі спільниками, погрожуючи зброєю, поцупив 900 мільйонів індонезійських рупій. При затриманні один зі злочинців намагався чинити опір, тож поліції довелося стріляти на ураження.

“Наразі колишній міліціонер з України перебуває у в’язниці Балі, очікуючи вироку суду. За місцевим законодавством за вчинений злочин йому загрожує щонайменше 15 років позбавлення волі”, – стверджують у поліції.

Материалы по теме: