Дзвінок від самого президента: у штабі не знають, звідки взяли номери, на які надзвонює президент

Керівник секретаріату партії “БПП”Солідарність” Максим Саврасов зазначив, що не має думки, звідки у команди кандидата номери телефонів громадян, куди телефонує робот і голосом Петра Порошенка закликає прийти на вибори 21 квітня та...

Керівник секретаріату партії “БПП”Солідарність” Максим Саврасов зазначив, що не має думки, звідки у команди кандидата номери телефонів громадян, куди телефонує робот і голосом Петра Порошенка закликає прийти на вибори 21 квітня та проголосувати за нього.

А також додає: “Суму не знаю, проплачуємо з фонду”

Про дзвінки від президента українці почали повідомляти у соцмережах з 18 квітня, наразі вони тривають і досі.

19 квітня, “дзвінок від Порошенка” одержав один з аналітиків руху, який не залишав партії номер телефону. Кожне повідомлення лунає так:

“Добридень! Це Петро Порошенко, президент України. 21 квітня – вирішальний день, що визначить долю України. Прошу вас підтримати мій курс, демократію та гідність, а не реванш, стабільну гривню, а не інфляцію, шлях до Європейського Союзу й НАТО. Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна. Головне – зберегти країну, і до зустрічі 21-го”, – звертається Порошенко до українців в аудіозаписі.

Спираючись на інформацію з соцмережі, телефонують щонайменше з двох номерів – 044-364-88-43 (київський стаціонарний номер) та 089-220-00-21 (IP-телефонія).

Материалы по теме: