До бойовиків на Донбас приїздили син Януковича та чинний нардеп

Це підтвердили самі донецькі окупанти і повідомили, що візит Януковича відбувся зі схвалення двох окупаційних “міністерств”. “Віддають йому в управління (володіння, тимчасове користування) енергетичний сектор. Зуївку, зокрема. Вугільну сферу...

Це підтвердили самі донецькі окупанти і повідомили, що візит Януковича відбувся зі схвалення двох окупаційних “міністерств”.

“Віддають йому в управління (володіння, тимчасове користування) енергетичний сектор. Зуївку, зокрема. Вугільну сферу не віддають, комусь потрібніша, поки не віддають”, – повідомляють на Telegram-каналі “Народна правда – Донбас”.

Водночас “Донецький Абориген” згадав ще про кількох цікавих гостей, які останнім часом приїздили до окупованого міста. Наразі в ньому перебуває чинний народний депутат від “Опозиційного блоку” Юхим Звягільський.

Також заїжджав екс-міністр доходів і зборів часів президентства Януковича Олександр Клименко. В огляді території його супроводжував особисто мер окупованої Горлівки Іван Приходько.

“Об’єднує їх усіх одне. Вони поводяться вільно і впевнено. Отримують гарантії від “нашої” влади, будують плани, ділять стратегічні напрямки і починають заробляти “, – зазначають на Telegram-каналі.

Материалы по теме: