Держаудитслужба зупинила фінансові махінації запорізьких підприємців на 28 млн

39 осіб оштрафовано, 1 працівник звільнений, правоохоронцям передано результати перевірки, порушено 5 досудових проваджень Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-червень поточного року забезпечили усунення порушень,...

39 осіб оштрафовано, 1 працівник звільнений, правоохоронцям передано результати перевірки, порушено 5 досудових проваджень

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-червень поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 28, 4 млн грн. Як повідомляє прес-служба Держаудитслужби, за результатами фінконтролю 39 осіб оштрафовано, 1 працівник звільнений.

«За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 29 управлінських рішень та виконали 33 пропозиції. До правоохоронних органів передано матеріали 9 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань», – зазначається в повідомленні прес-служби.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 9 випадках зупинено операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Повернуто одержувачем використані не за цільовим призначенням бюджетні кошти на суму 130 000 грн.

«За допущені фінансові порушення 39 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 працівника звільнено із посади», –  також зазначається в повідомленні.

Як раніше повідомлялось. Держфінмоніторинг  виявив  підозрілих фіноперацій на 10 млрд грн за l квартал. Відомством підготовлено 194 матеріалів, з них – 109 узагальнених матеріалів та 85 додаткових узагальнених матеріалів.

mind.ua

Материалы по теме: