«День без поліетилену»: Україна 3 липня долучиться до всесвітньої екологічної акції

В Україні у середу, 3 липня, відбудеться акція “День без поліетилену“. Міністерство екології та природних ресурсів України закликає українців відмовитися в цей день від виробів із пластику. Про це повідомляє...

В Україні у середу, 3 липня, відбудеться акція “День без поліетилену“. Міністерство екології та природних ресурсів України закликає українців відмовитися в цей день від виробів із пластику.

Про це повідомляє прес-служба міністерства у Facebook.

Зазначається, що мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику і, як наслідок, забруднення довкілля.

Як повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, Львів уже розпочав свою участь у всесвітній акції. Так, уже від сьогодні і до 3 липня включно 9 торгових мереж міста і 250 роздрібних магазинів не користуватимуться пластиковими пакетами.

“Давайте не лише 3 липня покажемо, що ми готові відмовитися від поліетилену. Давайте не обмежувати себе днем в календарі, а робити це щоденною звичкою. Це той шлях, яким має рухатися Україна, щоб бути в колі країн великої європейської родини”, – закликав Остап Семерак.

Також він нагадав, що Європейський Союз декілька тижнів тому прийняв рішення про заборону використання певних видів пластику.

Материалы по теме: