ДБР «злило» переговори Міноборони про браковані бронежилети

Державне бюро розслідувань оприлюднило розмовe працівників Міноборони, які закупили бронежилети Корсар М3с 1-4 класу захисту і при цьому знали, що вони прострілюються і не відповідають технічним вимогам, а також...

Державне бюро розслідувань оприлюднило розмовe працівників Міноборони, які закупили бронежилети Корсар М3с 1-4 класу захисту і при цьому знали, що вони прострілюються і не відповідають технічним вимогам, а також показало відео з лабораторними випробуваннями вилучених під час слідчих дій бронежилетів Корсар М3с.

За словами технолога, у жилетах виявили необроблений метал і продукція, “якщо чесно, г…вно”.

У Міністерстві оборони обговорили наслідки перевірки бронежилетів. Один із посадовців каже іншому, що технолог йому повідомила, що бронежилети “кустарної роботи”, проте все одно, на його думку, “повний контроль ніхто не проводитиме” і ніхто на етапі приймання “їх не мацатиме”.

Також той запевнив свого співрозмовника, що приймальники жилетів рахуватимуть їх із заплющеними очима.

Військовослужбовець в свою чергу пообіцяв доповісти керівництву, що бронежилети – “з пластиковою фігньою”. Співрозмовник відповідає, що навряд чи будуть кращі і що “кардинально нічого не зміниться”.

Після випробувань захисного обладнання один чиновник відомства питає в іншого про кількість пробоїв – “зараз із п’яти три?”.

На що чує відповідь: “Так, зараз із п’яти три”.

Материалы по теме: