ДБР остаточно проведення експертиз по справі Гладковського-молодшого

Про це повідомляє проект “Марлін” з посиланням на судові матеріали. Печерський районний суд міста Києва постановили судову товарознавчу та економічну експертизи за клопотанням слідчих ДБР в кримінальній справі, про можливу бездіяльність детективів...

Про це повідомляє проект “Марлін” з посиланням на судові матеріали.

Печерський районний суд міста Києва постановили судову товарознавчу та економічну експертизи за клопотанням слідчих ДБР в кримінальній справі, про можливу бездіяльність детективів НАБУ щодо корупції на підприємствах концерну “Укроборонпром”.

Перед експертами були  поставлені питання:

– Яка ринкова вартість виробів 1Г-42 (прицілів-далекомірів), поставлених на Харківський бронетанковий завод приватними фірмами ТОВ “Спецбудпостачання”, ТО”ѳстемінжинірінгменеджмент”, ТОВ “Укртехмед”, ТОВ “Делюкс ЛТД”, ТОВ “Оптимумспецдеталь”?

– Чи підтверджуються документально висновки ревізії Харківського бронетанкового заводу за період по 2016 рік щодо нанесення збитків Міністерству оборони України в сумі 14,2 мільйонів гривень?

Наразі слідчі ДБР перевіряють, що зробили детективи НАБУ з березня 2017 року, тоді коли отримали від військової прокуратури матеріали про фінансові порушення на підприємствах концерну “Укроборонпром”, до яких причетні: друзі Ігоря Гладковського-молодшого, Віталій Жуков та Андрій Рогоза. Останні для постачання запчастин ддя військтехніки за завищеними цінами вживали рядом приватних фірм, зокрема ТОВ “Оптимумспецдеталь”.

Виконання експертизи покладено на Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Материалы по теме: