Дата презентації iOS 13 і інших продуктів Apple

Вже в 2019 році компанія Apple випустить на ринок операційну систему iOS 13, встановити яку на свої електронні пристрої зможуть власники iPhone і iPad різних поколінь, випущених на ринок...

Вже в 2019 році компанія Apple випустить на ринок операційну систему iOS 13, встановити яку на свої електронні пристрої зможуть власники iPhone і iPad різних поколінь, випущених на ринок переважно за 3 – 4 роки.

Сьогодні, 13 лютого, інсайдери виявили дату презентації нової в ОС, причому мова йде про офіційною інформацією. Повідомляється, що захід, присвячений настільки масштабної події, відбудеться в Сан-Хосе, що в США, а називатися вона буде «Поляна відкриття WWDC»,

При цьому, відбудеться це Подія 6 червня 2019 року, тобто в четвер. Якщо відштовхуватися від подій 2018 року, то виставка WWDC 2019 буде проходити чотири дні, причому операційну систему iOS 13 абсолютно точно представлять в найперший. Це означає, що анонс новітнього програмного забезпечення для iPhone і iPad трапиться вже 3 червня, тобто в понеділок. Крім iOS, також публіці повинні показати нові версії macOS, tvOS і watchOS, хоча зараз важко навіть уявити, що «яблучна» корпорація могла додати в ці та без того відмінні ОС.

Головним нововведенням операційної системи iOS 13 для iPhone і iPad стане повноцінна нативная підтримка темного інтерфейсу, доступ до якого отримають також всі розробники, які за рахунок спеціальних API зможуть адаптувати такий дизайн в свої програми та ігри. Очікується, що через кілька годин після офіційної презентації нової ОС для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів розробники зможуть встановити її першу тестову збірку. Точно також вдасться вчинити з tvOS, watchOS і звичайно ж macOS для комп’ютерів.

Що ж стосується дати релізу фінальної стабільної версії iOS 13, то такої інформації поки що немає навіть у Apple. Швидше за все, новітня операційна система для iPhone і iPad побачить світ у вересні, відразу після презентації нових моделей «яблучних» смартфонів. Які нововведення дана ОС отримає, крім темного інтерфейсу, поки що точно невідомо, тому як відомості з цього приводу в глобальній мережі неймовірно мало. Раніше вдалося з’ясувати, що компанія Apple почала агресивно нав’язувати і продавати iPhone.

Материалы по теме: