ЦВК зареєструвала Клюєва кандидатом на вибори до Ради

Відповідне рішення ЦВК прийняла на виконання постанови Верховного суду. Центральна виборча комісія у вівторок, 2 липня, зареєструвала кандидатом у народні депутати колишнього депутата від “Партії регіонів” і екс-главу Адміністрації...

Відповідне рішення ЦВК прийняла на виконання постанови Верховного суду.

Центральна виборча комісія у вівторок, 2 липня, зареєструвала кандидатом у народні депутати колишнього депутата від “Партії регіонів” і екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва. Відповідне рішення ЦВК прийняла більшістю голосів на виконання постанови Верховного суду.

Як зазначається, Клюєва зареєстрували кандидатом по мажоритарному округу №46 в Донецькій області від “Ліберальної партії України”.

Нагадаємо, Касаційний адміністративний суд при Верховному суді України у понеділок, 1 липня, дозволив колишньому депутату від “Партії регіонів” і колишньому главі Адміністрації президента Януковича Андрію Клюєву взяти участь в дострокових виборах до Верховної Ради 21 липня.

Своєю чергою, народний депутат Тетяна Чорновол на брифінгу 1 липня закликала президента Володимира Зеленського негайно провести засідання Ради національної безпеки і оборони щодо питання реєстрації кандидатами у народні депутати Андрія Клюєва та інших членів команди Януковича.

Водночас Верховний суд України зобов’язав Центральну виборчу комісію повторно розглянути документи про реєстрацію кандидатом в нардепи Клюєва.

Материалы по теме: