ЦВК розповіла «Слузі народу» про подвійне громадянство кандидатів

Про це повідомив  заступник голови ЦВК Євген Радченко. Центральна виборча комісія направила партії “Слуга народу” лист з інформацією щодо можливого подвійного громадянства або непроживання в Україні протягом останніх 5...

Про це повідомив  заступник голови ЦВК Євген Радченко.

Центральна виборча комісія направила партії “Слуга народу” лист з інформацією щодо можливого подвійного громадянства або непроживання в Україні протягом останніх 5 років чотирьох кандидатів у народні депутати.

За словами Радченко, інформація стосувалася Олександра Куницького, Андрія Холодова, Михайла Соколова та Валерія Божика. Як він пояснив, ЦВК вирішила передати партії інформацію, яку отримала з різних джерел, і не вимагає від партії відповіді на своє звернення.

Інформація щодо можливого подвійного громадянства надходила від представників громадськості, народних депутатів та ЗМІ, а твкож партії було передано інформацію від Державної прикордонної служби щодо перетину кордону кандидатами, що необхідно для встановлення факту їхнього постійного проживання в Україні протягом останніх 5 років.

“Ми ж не слідчий орган, ми не можемо встановити обставини законності чи незаконності набуття громадянства”, – підкреслив заступник голови ЦВК.

Материалы по теме: