Чиновник з Полтавщини заховав хабар у холодильнику: чоловіка затримали

Правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області. Гроші чиновник вирішив заховати у холодильник. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 14 січня правоохоронці викрили чиновника,...

Правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області. Гроші чиновник вирішив заховати у холодильник.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

14 січня правоохоронці викрили чиновника, який у своєму службовому кабінеті отримував частку хабара у розмірі 100 тисяч гривень.

Гроші заступник вимагав у керівника підприємства в обмін за підпис фіктивних актів виконаних робіт, а також за перерахунок грошей підприємству за вже “виконані роботи”. Повна сума хабара, яку отримав чиновник, становить 248 тисяч гривень.

Наразі розслідування триває, а також вирішується, який запобіжний захід обрати затриманому.

За даними сайту Територіального управління Державної судової адміністрації України у Полтавській області, посаду заступника начальника управління обіймає Віталій Федько.

Хабар Гроші Корупція

24tv.ua

Материалы по теме: