Буде перевіряти 3600 років: експерт розкритикував перевірку декларацій НАЗК

Наразі Агентство перевірило 331 із 1,1 мільйона декларацій. За словами голови правління State watch Гліба Канєвського, якщо Національне агентство з питань запобігання корупцією продовжуватиме перевіряти декларації в такому ж темпі,...

Наразі Агентство перевірило 331 із 1,1 мільйона декларацій.

За словами голови правління State watch Гліба Канєвського, якщо Національне агентство з питань запобігання корупцією продовжуватиме перевіряти декларації в такому ж темпі, як і зараз, то перевірки триватимуть 3600 років.

Наразі НАЗК перевірило 331 із 1,1 мільйона декларацій, зазначив голова правління State watch під час круглого столу “Цапи відбували: кого НАЗК спіймало на брехні?”, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

“Здебільшого, серед фігурантів справ НАЗК – мери, заступники мерів, працівники міських рад. Є також 6 прокурорів та 4 народні депутати – Дзендзерський, Дунаєв, Рабінович, Журжій”, – розповів експерт.

Як зазначила голова правління “Антикорупційного штабу” Галина Янченко, європейські партнери, які раніше фінансово активно підтримували НАЗК, нині роблять це з меншим ентузіазмом. Так, якщо у 2016 році, НАЗК з Європи отримало  1,6 млн гривень, у 2017 – 1 млн гривень, то у 2018 – лише 80 тис. гривень.

“Звісно, це пов’язано з неефективною роботою агентства і європейські партнери просто відмовляються співпрацювати”, – пояснила голова правління “Антикорупційного штабу”.

Материалы по теме: