Близькі фірми з карною справою розіграли 15 мільйонів «Укртранснафти» на друк папірців

ПАТ «Укртранснафта» 14 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Принт Експерт» послуги друку на 14,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». На 23 місяці, тобто до кінця серпня...

ПАТ «Укртранснафта» 14 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Принт Експерт» послуги друку на 14,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На 23 місяці, тобто до кінця серпня 2020 року для апарату управління в Києві та 36 філій по всій Україні замовили друк, копіювання чи сканування 9,62 млн сторінок:

 • 3,14 млн чорно-білих сторінок А4 на 132 багатофункціональних пристроях Xerox VersaLink B405DN VLB405DN по 1,56 грн.
 • 6,22 млн чорно-білих сторінок А4 на 40 багатофункціональних пристроях Xerox VersaLink B7025 VL_B7025_S по 1,53 грн.
 • 420 тис кольорових сторінок А4 на 4 багатофункціональних пристроях Xerox VersaLink C7025 VL_C7025_S по 2,25 грн.
 • 20 тис чорно-білих сторінок А1 на 2 багатофункціональних пристроях Xerox ROWE ecoPrint i4 RM5101100 по 1,60 грн.

У Києві можна знайти ч/б-друк по 0,80-2,00 грн. за сторінку А4 залежно від кількості.

Щодня «Укртранснафта» планує друкувати, копіювати чи сканувати майже по 14 тис сторінок, тобто по 27 пачок паперу на 500 аркушів. Загальна кількість сторінок відповідає стосу офісного паперу майже кілометрової висоти, а саме близько 962 м.

Ціна включає у себе доставку, встановлення і налагодження обладнання, інсталяцію софту, керування правами доступу, контроль стану обладнання, облік роздрукованих сторінок, періодичне і термінове технічне обслуговування, а також витратні матеріали.

Багатофункціональні пристрої усіх чотирьох типів повинні бути такими, що не були у використанні, а перших трьох типів – ще й не раніше 2018 року випуску.

Ціна угоди на 0,05% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 15,00 млн грн.

Переможець і єдиний допущений конкурент ТОВ «ВС Технолоджі» пов’язані між собою та разом фігурують в одному кримінальному провадженні ДФС у Житомирській області №42017060000000090 від 21 серпня 2017 року проти службовців ППФ «Мрія 2000» Олександра Лишенка щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Переможець «Принт Експерт» належить киянці Катерині Самар, львів’янину Олександру Савенку та сумчанину Володимиру Сечкіну, а директором є Олександр Цемеров.

Суперник «ВС Технолоджі» належить директору Володимиру Степанюку та колишньому депутату Вишгородської міськради від СПУ Валентину Короваю.

За даними системи «YouControl», торік Катерина Самар володіла харківським ТОВ «ЛК Спортпостач», яким тоді керував Олександр Цемеров. Нині цю фірму переоформлено на офшор «Імтекс Коммерс Ко., Лтд» із Сейшелів, а керує нею Роман Глоба. Він також очолює харківське ТОВ «КЛС «Спарта», зареєстроване там само на той же офшор. У минулому році ця компанія належала Володимиру Степанюку і Валентину Короваю.

Із 2016 року переможець натендерив 27,73 млн грн., а суперник – 173,73 млн грн.

Нині ТОВ «Ксерокс (Україна) Лтд» і ТОВ «Вау-Принт» не допустили до аукціону через розбіжності у кількості багатофункціональних пристроїв і майданчиків друку та інші недоліки. «Ксерокс (Україна) Лтд» вимагала від замовника прийняти пояснення з її боку, однак згодом скасувала свою вимогу, бо «допущена помилка при тлумаченні ТЗ»

Наші Гроші

Материалы по теме:

 • Бывший глава «Укртранснафты» Лазорко снят с розыска

  Министерство внутренних дел сняло с розыска бывшего председателя правления АО «Укртранснафта» Александра Лазорко, об этом свидетельствуют данные на сайте ведомства. Лазорко возглавлял «Укртранснафту» с 2009 по 2015 годы. Ранее он...
 • Дружба и яд

  За последнюю декаду апреля российской “Транснефти” удалось загрязнить ядовитой хлорорганикой около 6000 км трубопроводной системы “Дружба”. Только по предварительным подсчетам российские потери составят свыше 1 млрд долл. Как говорится,...
 • «Укртранснафта» втратила майже 1 млн євро за тиждень від припинення транзиту нафти

  Повідомляє прес-служби “Укртранснафти” Станом на 2 травня “Укртранснафта” недоотримало 29,2 млн грн., приблизно 1 млн євро, від моменту припинення 25 квітня транзиту російської нафти нафтопроводом “Дружба” “Зважаючи на ситуацію,...
 • Как остаться преЗЕдентом

  Победа на президентских выборах Владимира Зеленского может привести Украину к переделу собственности и диктатуре Политологи давно отметили уникальную особенность предвыборной кампании Владимира Зеленского: его последователи не знают, куда он...