Безсмертний пояснив своє звільнення з ТКГ

Роман Безсмертний вперше в ефірі “24 каналу” розповів, що про своє звільнення дізнався зі ЗМІ – так само, як і про своє призначення. “Я чесно виступав в ролі людини,...

Роман Безсмертний вперше в ефірі “24 каналу” розповів, що про своє звільнення дізнався зі ЗМІ – так само, як і про своє призначення.

“Я чесно виступав в ролі людини, яка намагалася підказувати. Ну а як би ви вчинили, якби бачили, що люди трошки не розуміють ситуацію. Коли я бачив позицію президента, де він говорив: треба робити перше, друге, я йому говорив чесно: я не вірю їм, я знаю, що вони не будуть цього робити “, – каже Безсмертний.

“Я вірю в чесне бажання Зеленського зробити краще, але він, на жаль, рухається в пастку. Він просто не розуміє, з ким має справу. Це його свідоме переконання, що Путін може бути якимось союзником. Він виглядає в цьому протистоянні як миша, яка довірилася коту. Цей кіт пограється з нею, а потім покарає “, – додав він.

На його думку, така позиція і послужила причиною звільнення з ТКГ.

“Що послужило причиною звільнення, тут таємниці немає. Цьому послужила моя публічна позиція щодо тактики дій і на лінії розмежування, і в переговорній групі”, – коментує Безсмертний.

Материалы по теме: