Банки зобов’яжуть повертати гроші, зняті з шахрайських карт

Про це повідомляє прес-служба НБУ. Нацбанк можливо встановить додаткові вимоги щодо випадків оскарження клієнтом переказів коштів, які ним реально не здійснювалися. Банк після отримання певного меседжу від користувача зобав’язаний відновити залишок...

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Нацбанк можливо встановить додаткові вимоги щодо випадків оскарження клієнтом переказів коштів, які ним реально не здійснювалися.

Банк після отримання певного меседжу від користувача зобав’язаний відновити залишок коштів на особистому рахунку до стану, в якому він був перед здійснення переказу, не пізніше наступного робочого дня.

Але, це стосується тільки випадків, коли банк не має підстави вважати дії користувача неправомірними.

“Користувач несе всі збитки, пов’язані з переказами, що ним оскаржуються, якщо банком доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати, незаконного використання ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції”, – йде мова у повідомленні.

“Банк має право не повертати кошти у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів, якщо переказ був здійснений втраченою/викраденою або неправомірно використаною карткою якщо користувач повідомив про її втрату/викрадення лише після проведення такого переказу”, – зазначає прес-служба банку.

Материалы по теме: