АМКУ відкрив справу проти «Укроборонпрому» і офшорної компанії щодо купівлі «Мотор-Січі»

Про це повідомляє АМКУ. Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи щодо купівлі держпідприємством “Укроборонпром” та офшорною компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited акцій компанії “Мотор Січ”. Комітет розслідує факт можливої концентрації на...

Про це повідомляє АМКУ.

Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи щодо купівлі держпідприємством “Укроборонпром” та офшорною компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited акцій компанії “Мотор Січ”.

Комітет розслідує факт можливої концентрації на ринку авіаційних двигунів, питання щодо технічного обслуговування та ринку газотурбінних приладів. Для того, щоб дослідити вплив концентрацій на ринки, АМКУ відкрив провадження щодо купівлі одного з найбільших в Україні виробників авіаційних двигунів – компанії “Мотор Січ”.

Skyrizon Aircraft Holdings Limited зареєстрована на Британських Віргінських Островах, яка раніше спільно з “Укроборонпромом” придбала контрольний пакет акцій “Мотор Січі”.

Цікаво, що ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Поставляє продукцію в 106 країн світу.

Материалы по теме: