Акція під Фондом держмайна: активісти вимагають відставки та притягнення до відповідальності Трубарова

В четвер, 8 листопада, під стінами Фонду держмайна відбувається четверта акція за відставку в.о. голови Фонду Віталія Трубарова. Про це повідомляє кореспондентка АСПІ з місця події. Активісти вимагають Трубарова...

В четвер, 8 листопада, під стінами Фонду держмайна відбувається четверта акція за відставку в.о. голови Фонду Віталія Трубарова.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ з місця події.

Активісти вимагають Трубарова вийти до них та поспілкуватись. Але коли організатор акції зайшов всередину очільника ФДМУ на робочому місці не виявилось. Також зазначимо, що представників ЗМІ не пустили до будівлі Фонду, попри попередні домовленості.

Активісти також звернули увагу на те, що Трубаров на своєму Facebook заявив, що протести проти нього нібито проплачені.

“Трубаров робить все, щоб дискредитувати акції проти нього. А це означає, що він нас боїться”, – заявили активісти.

Крім того, активісти зазначили, що якщо уряд так і не зніме Трубарова з посади, вони почнуть пікетувати будівлю Кабміну.

Раніше активісти заявили, що Кабінет міністрів України розпочав процедуру зняття в.о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова з посади.

Нагадаємо, минулого тижня під час мирної акції під ФДМУ поліцейські затримали близько 150 активістів. Після цього затриманих відвезли до Печерського РУ МВС, за їхніми словами, правоохоронці застосували до них фізичну силу. Наступного дня активісти написали заяви до ГПУ про перевищення поліцією службових обов’язків.

Додамо, в Генпрокуратурі проти в.о. голови Фонду держмайна Віталія Трубарова відкрите кримінальне провадження через незаконну приватизацію частини будівлі Мінагро.

aspi.com.ua

Материалы по теме: