7 першочергових рішень від нового президента – ЄБА

Відповідні очікування оприлюднили в прес-релізі Асоціації і ось що виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко каже з цього приводу: “Бізнес прагне бачити чіткі пропозиції, конкретні кроки та кандидатури на посади,...

Відповідні очікування оприлюднили в прес-релізі Асоціації і ось що виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко каже з цього приводу: “Бізнес прагне бачити чіткі пропозиції, конкретні кроки та кандидатури на посади, які зможуть ефективно підтримати трансформаційні процеси в країні, реалізувати важливі зміни, а не косметичні реформи. Зазначені нижче сім кроків, на думку бізнес-спільноти, потрібні в перші ж місяці роботи”

Розпочнемо з першого кроку і він полягатиме – у поданні на посади Генпрокурора та Голови СБУ, міністра закордонних справ та міноборони професіоналів з високою репутацію та відсутністю зв’язків з великими олігархами.

Другий – огляд плану щодо реформування правоохоронних органів

Третій – повний перезапуск НАЗК та САП, підтримка рівня діяльності НАБУ та Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок.

Четвертий – звертати більшу увагу на розвиток стабільності макроекономіки, в це входить підписання меморандуму з МВФ щодо продовження співпраці.

П’ятий – захист структурних реформ, які були проведені раніше, але, водночас, не обмежуватись: реформою публічних закупівель, продовженням автоматичного відшкодування ПДВ та дерегуляції, реформою ДФС, медичною реформою, децентралізацією тощо.

Шостий –продовжувати сприянню структурних реформ, шляхом публічної підтримки та ініціації законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі та проведення прозорої приватизації великих держпідприємств з можливістю застосування міжнародного (британського) права.

Сьомий – забезпечення незалежності регуляторів ринку, Антимонопольного комітету та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Материалы по теме: