17 січня відбудеться «Круглий стіл» на тему «Стан виконання законодавства щодо перерахунку та виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам

«Круглий стіл» на тему «Стан виконання законодавства щодо перерахунку та виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам, деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України та пенсіонерам органів внутрішніх...

«Круглий стіл» на тему «Стан виконання законодавства щодо перерахунку та виплат перерахованих пенсій військовим пенсіонерам, деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України та пенсіонерам органів внутрішніх справ» (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

Організатор заходу: Депутатська фракція «Опозиційний блок» за пропозицією Інституту соціального захисту громадян та Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, ветеранів та інших осіб.

До участі в цьому заході запрошені народні депутати України, лідери громадських організацій ветеранів війни, бойових дій, антитерористичних операцій – захисників України та членів їх сімей, представників центральних органів виконавчої влади та ЗМІ.

Вхід за картками акредитації

17 СІЧНЯ 2018, 10:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

rada.gov.ua

Материалы по теме: